W dniu 16.06.2015r. w naszej szkole odbędą się WARSZTATY TECHNICZNE - BUDOWA DOMKÓW DLA JEŻY I ZAPYLACZY. Udział w nich wezmą uczniowie klasy 2a oraz 1b. Oprócz warsztatów realizowany będzie kolejny etap budowy "ZIELONEJ BAZY NAUKOWEJ" - malowanie przez uczniów europalet :) Na te wydarzenia został zaproszony przedstawiciel organizatora konkursu V edycji programu grantowego na realizację projektów ekologicznych firmy GAZ-SYSTEM S.A.
p. Anna Kalisz-Walerowicz
p. Agnieszka Reymont-Kosiek
p. Agnieszka Reymont-Kosiek
