czwartek, 27 sierpnia 2015

WIZYTA FUNDACJI NASZA ZIEMIA W GIMNAZJUM NR 29 WE WROCŁAWIU

W dniu 24 sierpnia 2015r. odbyło się w naszym gimnazjum spotkanie z przedstawicielkami Fundacji Nasza Ziemia. Cieszymy się ogromie z tego faktu i dziękujemy za poświęcony nam czas.