sobota, 14 lutego 2015

REALIZACJA WARSZTATÓW ARCHITEKTONICZNYCH W GIMNAZJUM NR 29 WE WROCŁAWIU


Warsztaty architektoniczne prowadzone przez nauczycielkę matematyki p. Agnieszkę Reymont-Kosiek dla uczniów klasy matematyczno-architektonicznej 3B, których celem było stworzenie kreatywnego projektu zagospodarowania patio w Gimnazjum nr 29 we Wrocławiu. 

Oto rezultat ich pracy: