Warsztaty
architektoniczne prowadzone przez nauczycielkę matematyki p. Agnieszkę Reymont-Kosiek
dla uczniów klasy matematyczno-architektonicznej 3B, których celem było stworzenie
kreatywnego projektu zagospodarowania patio w Gimnazjum nr 29 we Wrocławiu.
Oto rezultat ich pracy:






